pinteraparat

طراحی سایت
سه شنبه 31 فروردين 1400.
تاریخ شمسی :

مسیر سایت

درباره ما

 کار بزرگی بود ما آن را انجام دادیم

ما اعتقاد داریم مشتری بزرگترین سرمایه یک شرکت است و به خود می بالیم که امروزمان با دیروزمان برابر نیست که خود بهاری دیگر است و نتیجه آن پویایی و بالندگی گروه تولیدی سرویس خواب پانیذ و به تبع آن گسترش صنعت میهن عزیزمان ایران خواهد بود.

امید آن داریم تا در پناه خداوند متعال و به یاری شما عزیزان با ارائه طرح های جدید و خدمات ویژه بتوانیم هر روز موفق تر از روز قبل عمل نموده و در راستای اهداف از پیش تعریف و تعیین شده و استراتژی شرکت دقیق عمل نموده تا رضایت شما بزرگواران را حاصل نمائیم.

همکاری و همفکری با مهندسین خوش فکر ، طراحان زبده و با تجربه و در نهایت بکارگیری پیشرفته ترین سیستم های طراحی و نرم افزار های تخصصی مسیر این گروه را هموار کرده است.

تکنولوژی مدرن و مواد اولیه با کیفیت ، نیروی انسانی کار آمد و مدیریت متخصص و مجرب ، این شرکت را قادر ساخته است تا محصولی با کیفیت عالی عرضه نماید.

ارائه کیفیت برتر در قالب قیمت مناسب همواره نه یک شعار بلکه هدف اصلی شرکت بوده و استقبال و رضایت مشتریان نشان دهنده میزان تحقق این هدف می باشد.
گروه تولیدی پانیذ ، با توجه به تجربه عالب و پشتوانه قوی فنی ، توانایی تولید بیش از 60 مدل سرویس خواب و محصولات جانبی از قبیل کمد ، تشک ، جک و... را دارا می باشد و با ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب مصرف کننده ایرانی را از خرید کالاهای وارداتی بی نیاز می سازد.

امتیازات سرویس خواب پانیذ:

- امکان انتخاب رنگ پارچه ، چرم و ... و تنوع ورق ام دی اف ، ملامینه و .... در سرویس خواب

- استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه در خط تولید محصولات

- گارانتی خدمات پس از فروش

- دارای گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت

- دارای گواهینامه استاندارد بین المللی رضایت مندی مشتریان

- طراحی و تولید بروز ترین و جدیدترین محصولات

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید